اگر ما راه اندازی استارت آپ را به عنوان شروع یک کسب‌و‌کار جدید در نظر بگیریم، جنبه روانی این موضوع بیشتر از این مسئله نشأت می‌گیرد که همه انسان‌ها به دنبال چالش‌های جدید و در حقیقت دیده شدن هستند. وقتی که شخصی اقدام به تولید یک محصول جدید و جذاب در سطح جامعه می‌کند، تعداد کسانی که این محصول را انتخاب می‌کنند و به عنوان انتخاب اول خود در نظر می‌گیرند، تعیین کننده میزان موفقیت استارت آپ است. بنابراین وقتی که شخصی بر روی یک کار جدید ریسک می‌کند و در تصور خود به این نتیجه می‌رسد که محصول مورد نظر باعث دیده شدن و حتی برند شدن آن می‌شود، سعی می‌کند که به شکل‌های مختلفی این کار را مطرح کند.

ipsp-داینامیک

با فناوری IPSPداینامیک می توانید؛ نشانی اینترنتی وب سایت خود را برای ورود آسان و سریع به دنیای نمایشگرهای کوچک کاربران، الکترونیکی کنید!

ipsp-استاتیک

با فناوری IPSPاستاتیک می توانید؛ رمزعبور وای‌فای دفتر کارتان را با دیگران به اشتراک بگذارید تا کلیپ ببینند؛ بازی کنند و با برند شمالحظاتی را خوش بگذرانند!

ipsp-استاتیک

با فناوری IPSP استاتیک می توانید؛ کد USSD خود را رمز نگاری کرده و آن را در فضای فیزیکال و دیجیتال با دیگرانبه اشتراک بگذارید!

ipsp-استاتیک

با فناوری IPSP استاتیک می توانید؛ شماره خط پیامکی خود را به تصویری دیجیتال تبدیل نموده و برای گردآوری نقطه نظرات؛ پیشنهادات و... آن رادر معرض دید عموم قرار دهید!


همچنان زندگی و کسب و کار بر مدار IPSP؛ ادامه دارد...

با ما سبز؛ با ما ماندگار


هرگونه سوء استفاده و یا کپی‌برداری از نام؛ عنوان و یا هر یک از نشان های ویژه ثبت شده و معرف فناوری IPSP طبق قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای مصوب 1379/10/04 مجلس محترم شورای اسلامی، و در اجراء اصل یکصدو بیست‌و سوم(123) ‌قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون ثبت اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری مصوب جلسه مورخ 1386/8/7 کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی، غیرمجاز تلقی شده و موجب پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.


دانلود اپلیکیشن برندستان

اپلیکیشنی برای اسکن داخلی و خارجی، ذخیره سازی، مدیریت و انتشار شناسه های دیجیتالی